HAKKIMIZDA

AKÜ-NAK akü sektöründe 30 yıla yaklaşan tecrübesiyle kendi markasının yanı sıra dünya akü pazarının lider markalarının da mümessilliğini yapmaktadır.

İzmir, Manisa, Muğla, Aydın, Çanakkale ve Balıkesir illerini kapsayan dağıtım ağı, 400’ü aşkın firmanın akü tedarikçiliğini üslenmiştir. Bu bölgelerde kendi tescilli markası SEA HORSE’ un yanı sıra EXIDE, BANNER, CYCLE, SELECT, HAZE, ORBUS, TROJAN, COTEK ve WATSON markalı ürünlerin de satıcılığını yapmaktadır.

Sektörel bazda bakıldığında Otomotiv, marin, Motorsiklet, Engelli araçları, güç kaynağı aküleri ve içerisinde akü bulunan bütün cihazların ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemiştir.

AKÜ-NAK Akü’nün yanı sıra Şarj cihazları ve Güneş enerji sistemleri ( Panel, regülatör, invertör ) gibi akülerle ortak çalışan cihazlarında bünyesinde bulundurmaktadır.

 

VİZYON VE MİSYONUMUZ

Büyüyen akü sektöründe kaliteli ürünleri tüketiciye sunmak ve sektörün önde gelen firmalarından biri olmak için tüm yenilikleri yakından takip etmektir.

Tüm ekip olarak insana ve çevreye saygılı bir ortam yaratıp ileri teknolojileri kullanarak müşterilerimize çözüm odaklı farklı hizmetler sunmaktır.

 • HAKKIMIZDA

  AKÜ-NAK Akü sektöründe 30 yıla yaklaşan tecrübesiyle kendi markasının yanı sıra dünya akü pazarının lider markalarının da mümessilliğini yapmaktadır. İzmir, Manisa, Muğla, Aydın, Çanakkale ve Balıkesir illerini kapsayan dağıtım ağı, 400’ü aşkın firmanın akü tedarikçiliğini üslenmiştir.

 • HABERLER

 • İLETİŞİM

  1204/6 Sok No: 38/B Baltalı İş Merkezi Yenişehir / İzmir

  Tel: 0(232) 433 67 94
  Faks: 0(232) 459 41 20
  E-posta: [email protected]
  Web: www.akunak.com.tr